NAUJIENOS

Džiaugiamės ir didžiuojamės prisidėję prie šio įvertinimo. Kauno arenoje mūsų įmonė atlikusi vėdinimo, dūmų šalinimo, gaisro gesinimo, šilumos punkto automatikos darbus.

Nuo šiol Kauno „Žalgirio“ arena bus pirmoji pasaulyje sporto arena, gavusi tvariųjų pastatų BREEAM In-Use sertifikatą. Šis įvertinimas rodo, kad pastatas gerai valdomas, energiškai efektyvus ir draugiškas aplinkai.

Gerą naujieną paskelbė Kauno miesto savivaldybė, primindama, kad prieš tokj įvertinimą net 8 mėnesius truko „Žalgirio“ arenos auditas, – buvo vertinamas pats pastatas ir jo valdymo procesas. Arenos įvertinimas buvo – „Very good“, tačiau ji turi potencialo pastato valdymą dar kilstelėti iki „Outstanding“ lygio.

BREEAM yra plačiausiai pasaulyje paplitęs pastatų poveikio aplinkai ir žmogui vertinimo standartas. Sertifikavimo sistema turi kelias schemas, kurių viena skirta naujai statomiems pastatams (vertinimas prasideda dar rengiant pastato projektą). Kita schema – „BREEAM In-Use“ skirta įvertinti ne trumpiau kaip dvejus metus naudojamiems pastatams.

© 2013 Visos teisės saugomos UAB "Apšildynimo ir ventiliacijos automatizavimo centras"

Web dizainas ir programavimas AMBURIA branding